elektrik tasarım ve uygulama danışmanlığı

ELEKTRIK TASARIM & UYGULAMA DANIŞMANLIĞI

 ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım ve Danışmanlık, 2007 yılında Elektrik Proje Tasarım ve Danışmanlık Hizmeti vermek üzere kurulmuş, 2009 yılından itibaren de Yeşil Bina Danışmanlığı, Ürün-Malzeme Danışmanlığı, Kurumsal Sürdürülebilirlik Danışmanlığı ve Aydınlatma Danışmanlığı konuları ile hizmet kapsamını genişletmiştir.

1994 yılından itibaren edindiği profesyonel proje ve uygulama tecrübesi ile Elektrik Proje Tasarımı, Elektrik Tasarım ve  Uygulama Danışmanlığı, Aydınlatma Danışmanlığı konularında hizmet vermektedir.

ERKE Elektrik Proje & Danışmanlık ve Aydınlatma Danışmanları ekibi, tamamı konusunda uzman elektrik mühendislerinden oluşmaktadır. Tecrübeli mimar, makine ve çevre mühendislerinden oluşan Yeşil Bina uzmanları ile ERKE, projeleri bütünleşik olarak ele almaktadır.

ERKE ekibi, başka tasarımcılar tarafından oluşturulmuş elektrik projelerini sürdürülebilirlik kapsamında ele alır ve sistemleri, ‘enerji verimliliği’, ‘insan sağlığı’ ve ‘ekolojik denge’ konularını ön planda tutarak; insan, doğa ve ekonomi üçgeninde irdeler. Tasarımın işveren standartları ve taleplerine, yatırım ve işletme maliyetlerinin işveren bütçesine uygun olarak geliştirilmesine destek verir. Enerji kalite ve sürekliliğine, iç mekan konforuna, insan hayatı ve güvenliğine en üst seviyede önem verilmiş uluslararası standartlarda proje oluşumuna katkı sağlar. İhale dosyalarının anlaşılabilir ve proje ile uyumlu olmasını sağlayarak sağlıklı ihale ve uygulama süreci yaşanmasına imkan sunar. Proje, ihale aşaması ve uygulama safhasında işveren ile tasarımcı ve uygulama firmaları arasında köprü olarak tasarım ve uygulamanın ihtiyaçlarına ve teknik gerekliliklere uygun olarak zamanında bitirilmesi konusunda proje yönetim stratejileri oluşturur.

ERKE’ nin Orta Gerilim, Alçak Gerilim ve Zayıf Akım Tesisleri ve Enerji Nakil Hatları Elektrik Tasarım & Danışmanlık konularında verdiği hizmetlerin içeriği;

Tasarım Danışmanlığı;

  • Konsept proje danışmanlığı,
  • Projelerin uluslarası standartlara uygun olarak tasarlanması konusunda danışmanlık,
  • Sürdürülebilirlik raporlarının hazırlanması.

Uygulama Danışmanlığı;

  • İhale süreç danışmanlığı,
  • Proje yönetimi,
  • Sahada süreç ve kalite yönetimi.

REFERANSLAR