ektörün önde gelen yeşil/sürüdürülebilir bina danışmanlığı firması ERKE, dünyanın ve ülkemizin en çok bilinen ve tercih edilen Yeşil Bina sertifikasyon sistemi LEED (Leadership in Energy and Environmental Design, Enerji ve Çevresel Tasarımda Liderlik) eğitimlerine devam ediyor.

29 Eylül 2018 tarihinde LEED Platin sertifikalı ERKE Green Academy binasında gerçekleşecek olan eğitimde LEED’in son versiyonundaki tüm kategorilerdeki krediler detaylı incelenip, LEED sertifikasyon süreci ve referans standartlar ile ilgili bilgi verilecektir.

ERKE bünyesindeki yeşil bina projelerinde görev almış, konularında uzman LEED AP’ler tarafından verilecek eğitim kapsamında ayrıca ERKE Green Academy binası, eğitimciler eşliğinde gezdirilecektir.

Eğitim katılımcıları, ERKE Green Academy binasında yeşil malzemeleri yerinde görme fırsatı bulabilirken, sistem ve ürünler ile ilgili bilgi edinme fırsatı da bulacaklardır. Eğitimin üst düzey yeşil binada yapılıyor olması, teorik eğitimin yanında uygulamaları yerinde görme fırsatı sağlamaktadır.

Eğitim aynı zamanda yeşil bina uzmanı olmak isteyen kişiler için, LEED Green Associate (LEED GA) ve LEED Accredited Professional (LEED AP) sınavlarına hazırlık niteliği taşımaktadır.

Eğitim programı ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web: www.erkegreenacademy.com

Telefon: 0216 369 73 93

E-mail: sansarci@erketasarim.com