hakkimizda

Hakkımızda

ERKE, 2007 yılında Elektrik Proje Tasarım, Aydınlatma ve Uygulama Danışmanlığı Hizmeti vermek üzere kurulmuş, 2009 yılından itibaren de Yeşil ve Sürdürülebilir Bina Danışmanlığı, Ürün-Malzeme Danışmanlığı ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Danışmanlığı konuları ile hizmet kapsamını genişletmiştir.

ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım ve Danışmanlık

ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım ve Danışmanlık, yüzün üzerinde projeye imza atmış uzman elektrik proje tasarım kadrosu; yeşil bina danışmanlığı, ürün sürdürülebilirliği ve kurumsal sürdürülebilirlik hizmeti vermekte olan mimarlar, makine mühendisleri, elektrik mühendisleri ve çevre mühendislerinden oluşan disiplinlerarası uzman ekibi ile müşterilerine en yenilikçi ve en yaratıcı danışmanlık çözümlerini sunmaktadır.

ERKE, çalışmalarını İstanbul-Üsküdar’daki LEED Platin sertifikalı ERKE Green Academy binasında sürdürmektedir. ERKE’nin hem yönetim ofisi hem de yeşil bina eğitimlerinin verildiği bir eğitim merkezi olarak kullanılan bina, aynı zamanda yeşil bina konusuna ilgi duyan tüm profesyonellere, öğrencilere ve ziyaretçilere açık olmasıyla sürdürülebilir yapılarla ilgili açık bir bilgi merkezi konumundadır. Ziyaretçiler bu binada yeşil malzemeleri, sürdürülebilir ürün ve sistemleri yerinde görme fırsatı bulabilirken, ek olarak bina içerisinde sergilenen bilgi panoları sayesinde sürdürülebilir bina kapsamında kullanılan malzemeler, sistem ve ürünler ile ilgili bilgi edinme fırsatı bulmaktadır.

ERKE Green Academy binası ve sürdürülebilirlik konularında verilen eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi için www.erkegreenacademy.com adresini ziyaret edebilirsiniz.