Biz Kimiz?

2007 yılında Elektrik Proje Tasarımı ve Aydınlatma Danışmanlığı konularında hizmet vermeye başladık, 2009 yılından itibaren Yeşil ve Sürdürülebilir Bina, Ürün Sürdürülebilirliği ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Danışmanlığı konuları ile hizmet kapsamımızı genişlettik ve 40 milyon m²'nin üzerinde proje tamamladık. Çalışmalarımızı Üsküdar Kısıklı’ daki ödüllü ve LEED Platin sertifikalı, örnek Yeşil ve Akıllı Bina niteliğinde tasarladığımız ve inşa ettiğimiz, ERKE Green Academy ismini verdiğimiz binamızda sürdürüyoruz. ERKE Green Academy, aynı zamanda yeşil bina konusuna ilgi duyan tüm profesyonellere, öğrencilere ve ziyaretçilere açık olmasıyla sürdürülebilir yapılarla ilgili açık bir bilgi ve eğitim merkezi konumundadır.

ERKE Green Academy binası ve sürdürülebilirlik konularında verilen eğitimlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için www.erkegreenacademy.com. adresini ziyaret edebilirsiniz

0+
Yıllık Tecrübe
0+
Milyon m² Kapalı Alan
0+
Elektrik Proje Tasarımı
0+
Yeşil Bina Sertifikası
0+
Sürdürülebilir Malzeme Sertifikası

ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım ve Danışmanlık

ERKE, 2007 yılında Elektrik Proje Tasarım, Aydınlatma Danışmanlığı Hizmeti vermek üzere kurulmuş, 2009 yılından itibaren Yeşil ve Sürdürülebilir Bina, Ürün Sürdürülebilirliği ve Kurumsal Sürdürülebilirlik Danışmanlığı konuları ile hizmet kapsamını genişletmiştir. Tamamı uzman mühendislerden oluşan elektrik proje tasarım kadromuz; yeşil bina danışmanlığı, ürün sürdürülebilirliği ve kurumsal sürdürülebilirlik hizmeti veren mimarlar, makine, elektrik ve çevre mühendislerinden oluşan disiplinlerarası uzman ekibimiz ile müşterilerilerimize en yenilikçi ve en yaratıcı çözümleri sunuyoruz. Çalışmalarımızı Üsküdar Kısıklı’ daki ödüllü ve LEED Platin sertifikalı, örnek Yeşil ve Akıllı Bina niteliğinde tasarladığımız ve inşa ettiğimiz, ERKE Green Academy ismini verdiğimiz binamızda sürdürüyoruz.

ERKE Green Academy, aynı zamanda yeşil bina konusuna ilgi duyan tüm profesyonellere, öğrencilere ve ziyaretçilere açık olmasıyla sürdürülebilir yapılarla ilgili açık bir bilgi ve eğitim merkezi konumundadır. Ziyaretçilerimiz binamızda yeşil malzemeleri, sürdürülebilir ürün ve sistemleri uygulanmış haliyle yerinde görme ve yapı içerisinde sergilenen bilgi panoları sayesinde sürdürülebilir bina kapsamında kullanılan malzemeler, sistem ve ürünler ile ilgili bilgi edinme fırsatı bulmaktadır. ERKE Green Academy binası ve sürdürülebilirlik konularında verilen eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi için www.erkegreenacademy.com adresini ziyaret edebilirsiniz.