collectionTop

10-11 Eylül İstanbul’da BREEAM Eğitimi

<
Resim

Dünyada en çok kullanılan yeşil bina derecelendirme sistemlerinden BREEAM’in yaratıcısı BRE Global, eğitim vermek için İstanbul’a geliyor. ERKE Green Academy’de düzenlenecek olan organizasyonda, BREEAM In-Use International & UK Assessor eğitimi verilecek. İngilizce yapılacak olan eğitim 10-11 Eylültarihlerinde gerçekleşecek.

BREEAM In-Use tüm dünyadaki binaların değerlendirilmesinde kullanılabiliyor ve BREEAM In-Use’ın kullanılması ise aşağıdaki fırsatları sağlıyor:

BREEAM, BREACADEMY, BREEAM in Use Assessor eğitimi

Aynı zamanda, çevre ile ilgili alışkanlıklar, üretkenlikte azalmak, bina ile ilgili bildirimler, kamuoyunun desteğinin kaybedilmesi, En iyi uygulamalara, ISO 14001 ve ISO 50001 gibi standartlara uygun uygulamaların yapılması gibi risklerin yönetilmesini sağlıyor.

Kontenjanla sınırlı olacak olan eğitimde, bina yöneticileri ve sahipleri, yatırımcılar, yeşil bina danışmanları, mimarlar, proje yöneticileri, mühendisler ve benzer meslek gruplarından profesyoneller için mevcut binalarda (konutlar hariç) işletme maliyetlerini düşürmeyi ve çevresel performansı arttırmayı hedefleyen BREEAM In-Use yöntemi ele alınacak. BREEAM In-Use Assessor olmak isteyen profesyonellerin, bu eğitime katılmalarının zorunlu olduğunu belirtmekte fayda var.

BREEAM In-Use ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için: http://www.breeam.org/page.jsp?id=373

Eğitim tarihi: 10-11 Eylül 2015

Son kayıt tarihi: 20 Ağustos 2015

Ayrıca ayrıntılı bilgi ve kayıt olmak için: http://www.breeam.org/eventdetails.jsp?id=10443 

Bu link üzerinden kayıt olmayanlar eğitime alınmayacaktır.

Eğitimle ilgili daha fazla bilgi için ERKE ile iletişime geçebilirsiniz.

ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım ve Danışmanlık

TEL: +90 216 369 73 93 / E-POSTA: mert@erketasarim.com