collectionTop

25 Temmuz’da LEED v4 Eğitimi!

<
Resim

25 Temmuz Cumartesi günü ERKE Green Academy’de LEED v4 eğitimi düzenleniyor.

Dünya’nın en çok tercih edilen yeşil bina değerlendirme sistemi LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) sertifikasının yeni versiyonundaki tüm kategoriler ve puanlama sisteminin detaylı inceleneceği eğitimde, LEED Sertifikasyon süreci ve standartlar ile ilgili bilgi verilecektir. ERKE bünyesindeki yeşil bina projelerinde görev almış, konularında uzman LEED AP mimar ve mühendis ekibi tarafından verilecek eğitim kapsamında ERKE Green Academy binası, eğitimciler eşliğinde gezilecektir.

LEED v4 Başlıkları

Konum ve Ulaşım

Sürdürülebilir Arazi Kullanımı

Su Verimliliği

Enerji ve Atmosfer

Malzeme ve Kaynaklar

İç Hava Kalitesi

İnovasyon

Bölgesel Öncelikler

Eğitim katılımcıları, ERKE Green Academy binasında yeşil malzemeleri, sürdürülebilir ürün ve sistemleri yerinde görme fırsatı bulabilirken, ek olarak bina içerisinde sergilenen bilgi panoları sayesinde sürdürülebilir bina kapsamında kullanılan malzemeler, sistem ve ürünler ile ilgili bilgi edinme da fırsatı bulmaktadırlar.

 

Eğitimin en iyi mühendislik ve mimarlık uygulamaları ile inşa edilen binada yapılıyor olması, eğitime katılanlara verilen teorik eğitimin yanında, eğitim konularına dair pratik uygulama örneklerinin incelenebilmesi adına eşsiz bir imkan sağlamaktadır.

Eğitim aynı zamanda yeşil bina uzmanlıklarını belgelemek isteyen, LEED Green Associate (LEED GA) ve LEED Accredited Professional (LEED AP)sınavlarına hazırlık niteliği de taşımaktadır.

Eğitim Tarihi: 25 Temmuz 2015

Eğitime kayıt olmak veya ayrıntılı bilgi almak için ERKE ile iletişim kurunuz

 

ADRES: Kısıklı mahallesi Hanımseti sokak No:5 Üsküdar/ İstanbul
TEL: +90 216 369 73 93
FAKS: +90 216 369 73 96
E-POSTA:info@erketasarim.com