collectionTop

ERKE Green Academy Bina gezileri başlıyor!

<
Resim

Üniversitelerin Eğitim-Öğretim’e başlamasıyla birlikte üniversite öğrencilerine yönelik ERKE Green Academy Teknik Gezi’leri başlıyor!

Lafarge Dalsan, Mood, Trakya Cam, Marshall, VELUX, KÖSTER Yapı Kimyasalları ve Vitra başta olmak üzere, dünya çapında kalite ve yaygın ağı ile bilinen birçok yapı malzemesi firmasının sponsorlukları ile inşa edilen, LEED Platin sertifikalı özel bir bina olan ERKE Green Academy bu yıl da Yeşil Bina, Enerji Etkin Aydınlatma, Gün Işığı Tasarımı, Verimli Su Kullanımı gibi mühendislik-mimarlık pratiklerini öğrencilerin yerinde görmesine imkan tanıyor.

Başta Mimarlık, inşaat mühendisliği, çevre mühendisliği dallarında öğrenim gören öğrencilerin yeşil bina ve ekolojik tasarım öğelerini yerinde görebilecekleri ve ERKE’nin uzman mimar-mühendis ekibinden dinleyebilecekleri ERKE Green Academy bina inceleme gezileri önceki yıllarda, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi ünivesitelerden öğrenci gruplarını konuk etmişti.

Siz de üniversite veya üniversite öğrenci kulübü adına bize yazabilir, bölümünüze özel bir bina gezisi talep edebilirsiniz. Eğer bir üniversite kulübüne bağlı değilseniz de, info@erketasarim.com’a yazabilir, bu sayfayı takip edebilir, en yakın tarihteki ERKE Green Academy gezisine dahil olabilirsiniz.

İletişim ile ilgili ayrıntılar için lütfen tıklayınız.