collectionTop

ERKE ve UL Environment 38. Yapı Fuarı’nda!

<
Resim

UL Environment, Türkiye’de sürdürülebilirlik konusundaki partner firması ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım Danışmanlık ile 21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası 38. Yapı Fuarı’na katılıyor!

 
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde UL ve ERKE siz değerli paydaşlarımızı, 5. salon 125 nolu standda buluşmaya davet ediyor.
 
ERKE ve UL Environment hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen; malzeme sertifikayonu, Greenguard, EPD, LCA ve yeşil binalar başta olmak üzere sürdürülebilirlik ile ilgili konularda çalışma yapan sektör profesyonelleri ve uzmanlar standımızda buluşacak.
 
 
UL Environment teknik uzman ekibi ile 98 ülkede; 64 adet yetkili laboratuvarı, test ve sertifikasyon hizmetleriyle müşterilerine kapsamlı sürdürülebilirlik hizmetleri vermektedir. UL Environment’ın tüm hizmetlerini Türkiye’deki malzeme üreticilerine sunan ERKE’nin bünyesine katmış olduğu yeni hizmetlerin bazıları VOC testi, GREENGUARD sertifikası, kurumsal sürdürlebilirlik raporu, çevresel beyanlar bulunaktadır.