collectionTop

Kütüphane

...
ERKE bünyesindeki profesyonel elektrik mühendisleri , tasarımlarını sürdürülebilirlik kapsamında ele alır ve sistemleri, ‘enerji verimliliği’, ‘insan sağlığı’ ve ‘ekolojik denge’ konularını ön planda tutarak; insan, doğa ve ekonomi üçgeninde irdeler.
Verilen Servisler:
Sektörün öncüsü olarak, profesyonel tasarım ve uygulama tecrübesine sahip, tamamı akredite yeşil bina uzmanlarından oluşan disiplinler arası ekibimiz ile Yeşil Bina Sertifika hizmetleri veriyoruz. Doğaya olan olumsuz etkileri ve işletme giderleri minimize edilmiş, iç mekan kalitesi yüksek bina tasarımları oluşumunda yatırımcıların ve tasarımcıların yanında etkili rol oynuyor ve bu konuda sektöre liderlik ediyoruz.
Verilen Servisler:
...
...
Profesyonel mühendis ve mimarlardan oluşan kadromuz ve en güncel yazılımlarımız ile bina enerji verimini ve konforunu arttırmak üzere uluslararası standartlarda, Sürdürülebilir Bina analiz hizmetleri sunuyoruz. Gereksiz enerji, para ve zaman kayıplarının önüne geçmek için henüz tasarım aşamasında kullandığımız özel yazılımlar ile binayı farklı parametreleri baz alarak simüle ediyor ve en etkili tasarım stratejilerini belirliyoruz.
Verilen Servisler:
En güncel yazılımlarımız ve tecrübemiz ile ürünlerinizin ve hizmetlerinizin beşikten mezara çevresel etkilerini hesaplar ve önlem alınması gereken noktaları belirleriz. Gelin Sürdürülebilir Malzeme Danışmanlığı hizmetlerimiz ile ürününüzü sürdürülebilir olarak etiketleyelim, firmanızın sürdürülebilirlik politikasını güçlendirelim ve pazardaki rekabet gücünüzü arttıralım.
Verilen Servisler:
...
...
Sürdürülebilirlik sektöründeki bilgi birikimimiz ve bu yönde gelişen vizyonumuz sayesinde; ekonomik büyümenin, çevresel ve sosyal etkilerinin bazen ne denli olumsuz ve yıpratıcı olduğunun farkındayız. Ekonomik büyümeyi uzun yıllar ve sürekli artan bir ivme ile, en adil, şeffaf, zararsız ve sağlıklı şekilde başarmak isteyen yatırımcılarımızın yanındayız.
Verilen Servisler:
Enerji verimliliği odaklarını ve miktarlarını tespit etmek, binalarda etkili bir enerji yönetim sistemi kurulmasına yardımcı olmak amacıyla enerji verimliliği etüt çalışmaları yapıyoruz. Özel araçlarımız, portatif ölçüm cihazlarımız ve uzman mühendislerden oluşan ekibimiz ile yapının enerji kayıp noktalarına bağlı olarak enerji tasarruf potansiyellerini saptayarak; öneriler geliştiriyoruz.
...
...
Uzman kadromuz ile tüm bina sistemlerinin, tasarım amaçlarına ve yatırımcının ihtiyaçlarına uygunluğundan emin olmak üzere Test ve Devreye alma hizmeti sunuyoruz. Ön tasarım, tasarım ve inşaat işlerinin başlangıcından itibaren verdiğimiz hizmet ile, yatırımcımıza elektromekanik sistemleri ölçülebilir, doğru set edilmiş değerlerde çalışan, enerji etkin, işletme maliyetleri minimize edilmiş bir bina teslim etmeyi hedefliyoruz.
Uzman kadromuz ve son kalite ekipmanlarımız ile ABD Standardı ASTM E1827-11 baz alarak, Hava Sızdırmazlık Testi hizmeti sunuyoruz. Hava sızdırmazlık testi sayesinde iç mekan ve dış mekan arasındaki ısı transferini yok edecek öneriler geliştirerek enerji kayıplarınızı azaltıyoruz.
...
...

Eğitim katılımcıları, ERKE Green Academy binasında yeşil malzemeleri, sürdürülebilir ürün ve sistemleri yerinde görme fırsatı bulabilirken, ek olarak bina içerisindeki sergilenen bilgi panoları sayesinde, sürdürülebilir bina kapsamında kullanılan malzemeler, sistem ve ürünler ile ilgili detaylı bilgi edinme fırsatı bulmaktadır.

Eğitimin en iyi mühendislik ve mimarlık uygulamaları ile inşa edilen binada yapılıyor olması, eğitime katılanlara verilen teorik eğitmin yanında, eğitim konularına dair pratik uygulama örneklerinin incelenebilmesi adına eşsiz bir imkan sağlamaktadır.
Bilgi ve kayıt için www.erkegreenacademy.com adresini ziyaret ediniz.

NULL